Biuro rachunkowe Gogolin

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego w Gogolinie. Jest to jedna z siedzib sieci naszych biur rachunkowych. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do przedsiębiorców z Gogolina, ale również jego okolic, między innymi Opola, Strzelec Opolskich czy Krapkowic. Naszym klientom oferujemy dwie formy współpracy – stacjonarną i mobilną. Współpraca stacjonarna to propozycja dla wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią sobie możliwość kontaktu z nami w naszym biurze. Z kolei osobom, które z jakiegoś powodu nie mogą dotrzeć do naszej siedziby lub zależy im na oszczędności czasu, polecamy współpracę mobilną.

Czym zajmie się nasza księgowa?

W naszym biurze rachunkowym w Gogolinie stawiamy na kompleksową obsługę przedsiębiorców. Świadczymy przede wszystkim usługi związane z rejestracją firmy i jej bieżącym rozliczeniem. Pomagamy nowym przedsiębiorcom sprawnie wejść na rynek, wypełniając za niego wszystkie niezbędne dokumenty i przeprowadzając przez proces rejestracji. Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą formę opodatkowania, pomożemy dobrać odpowiednią formę prawną i określimy kody PKD. Dzięki nam ruszysz ze swoim biznesem bez komplikacji, mając poczucie, że sprawy Twojej firmy są w dobrych rękach już od pierwszego dnia działalności. Na dalszym etapie współpracy będziemy zajmować się między innymi prowadzaniem ewidencji VAT, przychodów i rozchodów czy przygotowywaniem rozliczeń do ZUS-u i Urzędu Skarbowego. Przejmiemy na siebie także kontakt z instytucjami oraz wesprzemy w przypadku ewentualnych kontroli. Zadbamy również o coroczne rozliczenia, na przykład sprawozdania finansowe czy roczne deklaracje PIT lub CIT. Nasze usługi są skierowane też do osób, które prowadzą działalność już od dłuższego czasu i chcą zmienić dotychczasowe biuro rachunkowe.

Księgowe z naszego biura rachunkowego zajmą się także dodatkowymi usługami. Należy do nich między innymi zwrot podatku od towarów i usług z UE, przysługujący czynnym podatnikom VAT w Polsce, z siedzibą działalności zlokalizowaną na ternie naszego kraju. Pomożemy też w wyprowadzeniu zaległości księgowych czy kadrowych. Decydując się na współpracę z naszym biurem rachunkowym, możesz na nas liczyć w każdej sytuacji!

Profesjonalna księgowość dla Twojej firmy

Korzystając z naszych usług, zyskujesz gwarancję profesjonalnie prowadzonej księgowości. Nasza firma jest koncesjonowanym biurem rachunkowym, czego potwierdzeniem jest uzyskane przez nas Świadectwo Kwalifikacji nr 25929/01. Prężnie działamy już od 2007 roku. Przez lata pracy obsłużyliśmy setki firm. Większość z nich to nasi stali klienci. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowane księgowe, które nie tylko dobrze znają przepisy, ale i lubią swoją pracę. Jesteśmy więc pewni, że pracujemy wyłącznie z dobrymi księgowymi. Dzięki temu możemy zapewnić nie tylko profesjonalną obsługę, ale i przyjemną atmosferę współpracy. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego nasze księgowe regularnie uczestniczą w szkoleniach i są na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie. To pozwala nam reagować z wyprzedzeniem i proponować klientom korzystne zmiany w ich działalnościach, zanim reformy wejdą w życie.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! Skontaktuj się z nami już dziś.

Exit mobile version