Biuro rachunkowe Gliwice

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego w Gliwicach. Jest to trzeci z oddziałów naszych biur rachunkowych. Ofertę kierujemy do przedsiębiorców działających na terenie Gliwic, jak i okolicznych miejscowości, między innymi Katowic. Umożliwiamy różne formy współpracy z nami. Najczęściej klienci współpracują z naszym biurem stacjonarnie. Wiemy jednak, że przedsiębiorcy nie zawsze mają czas na to, aby pojawić się w naszej siedzibie. Z tego też względu postanowiliśmy wyjść klientom naprzeciw i umożliwić współpracę mobilną. Jeśli potrzebujesz, abyśmy dojechali do Twojej firmy i tam omówili istotne kwestie czy dopełnili formalności, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Bez problemu dotrzemy do Ciebie nawet po godzinach pracy biura.

Kompleksowa księgowość dla Twojej firmy

Abyś mógł prowadzić swoją firmę ze spokojem, oferujemy Ci kompleksową księgowość. Zajmujemy się przede wszystkim rejestracją nowych działalności i ich bieżącym prowadzeniem. Wiemy, że konieczność dopełnienia wielu formalności już na starcie potrafi skutecznie zniechęcić wiele osób. Z tego też względu warto skorzystać z usług dobrej księgowej, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie prawne zawiłości.

Nasze księgowe przeprowadzą z Tobą rozmowę, dzięki której będą w stanie dobrać odpowiednią formę prawną czy wybrać korzystną formę opodatkowania. Wszystko po to, aby prowadzenie biznesu było dla Ciebie jak najbardziej opłacalne. Jeśli prowadzisz działalność już od dłuższego czasu, ale myślisz o zmianie biura rachunkowego, również zapraszamy do współpracy. Przejmiemy dokumentację Twojego przedsiębiorstwa, doradzimy, co ewentualnie można zmienić, aby było to dla Ciebie korzystniejsze i zajmiemy się bieżącą obsługą księgową.

Oprócz obsługi księgowej oferujemy także obsługę kadrowo-płacową. Z nami rozliczysz swoich pracowników bez konieczności tworzenia oddzielnego działu w swojej firmie. W zakres usług kadrowo-płacowych wchodzi między innymi prowadzenie teczek pracowniczych, rejestracja pracowników w ZUS, ewidencjonowanie urlopów, opracowywanie raportów i zestawień czy tworzenie list płac.

Co więcej, nasze biuro rachunkowe wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowych przedsiębiorców, szczególnie z sektora małych i średnich firm, oferując usługę biura wirtualnego. Jest to wirtualna siedziba firmy, która prowadzi swoją działalność z wielu miejsc, najczęściej zdalnie. Często korzysta z niej między innymi branża IT.

Księgowe, którym możesz zaufać

Wiemy, jak ważne jest zaufanie w branży księgowej. Z tego też względu współpracujemy jedynie z doświadczonymi, wykwalifikowanymi, dobrymi księgowymi, które z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. To dzięki nim możemy zagwarantować naszym klientom, że rozliczenia zostaną wykonane prawidłowo i terminowo, a także, że uzyskają od nas kompletną poradę w każdym prawnym aspekcie prowadzenia przedsiębiorstwa. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami, dzięki czemu możemy reagować na nie z wyprzedzeniem i informować klientów o ewentualnych skutkach oraz proponować korzystne rozwiązania.

Zapraszamy do skorzystania z usług księgowości świadczonych przez nasze biuro rachunkowe w Gliwicach.