O nas

Prosperita – kilka słów o nas

Biuro rachunkowe PROSPERITA zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie usług księgowych i kadrowo-płacowych. Nasza praca opiera się na elastycznych i nowoczesnych rozwiązaniach. W rezultacie, działamy w języku polskim i niemieckim, z dojazdem do klienta lub przez internet. Odpowiadając na potrzeby klientów, kompleksowo zaspokajamy potrzebę posiadania wirtualnego biura przedsiębiorcom, którzy chcą w pełni skupić się na prowadzeniu biznesu.

Oferujemy nadzór nad rachunkowością firmy i konsultacje w zakresie prowadzonej działalności. Rozliczamy osoby i firmy nieobjęte umową o świadczeniach usług księgowo-rachunkowych. Prowadzimy księgi i rozliczenia podatkowe.

Specjalizujemy się w zakładaniu i obsłudze kadrowo-płacowej firm, w tym spółek z o.o., komandytowych, jawnych, partnerskich, cywilnych, wspólnot mieszkaniowych.

Prosperita świadczy usługi dla firm z udziałem kapitału zagranicznego, co bez wątpienia doceniają klienci posiadający obcojęzycznych kontrahentów. Działamy w programach SAP, NAVISION, SYMFONIA SAGE, OPTIMA, eNOVA.

Naszym celem jest pełne zadowolenie i bezpieczeństwo finansowe Państwa firmy. Dążymy do niego przez świadczenie najwyższej jakości usług i elastyczne warunki współpracy. Jesteśmy w tym skuteczni!

Jednym  naszych atutów jest 13-letnie doświadczenie zawodowe. Naszych 24 rzetelnych, profesjonalnych i świetnie wykwalifikowanych pracowników  rzetelność, profesjonalizm naszych 24 pracowników pozwala na indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy.

Znajdujemy w 3 lokalizacjach:

47-220 Kędzierzyn Koźle ul. Wojska Polskiego 1
44-100 Gliwice ul. Toszecka 101 lok 114
47-320 Gogolin ul. Malińska 1

 

Zapraszamy do współpracy!
www.prosperita24.pl

 

Skontaktuj się z nami: Kontakt