O nas

Prosperita - biuro rachunkowe

Świadectwo Kwalifikacyjne Beata Maria Menzel

O nas

Biuro rachunkowe PROSPERITA zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie usług księgowych i kadrowo-płacowych w języku polskim i niemieckim, z dojazdem do klienta lub przez internet.

Oferujemy NADZÓR nad rachunkowością firmy, konsultacje w zakresie prowadzonej działalności, rozliczenia osób i firm nieobjętych umową o świadczenie usług księgowo-rachunkowych, oraz prowadzenie innych ksiąg i rozliczeń podatkowych.

SPECJALIZUJEMY się w zakładaniu i obsłudze kadrowo-płacowej firm, w tym spółek z o.o., komandytowych, jawnych, partnerskich, cywilnych, wspólnot mieszkaniowych.

Świadczymy usługi dla firm z udziałem KAPITAŁU ZAGRANICZNEGO, również w języku niemieckim, w programach SAP, NAVISION, SYMFONIA SAGE, OPTIMA, eNOVA.

Naszym CELEM jest pełne zadowolenie i bezpieczeństwo finansowe Państwa firmy poprzez świadczenie najwyższej jakości usług, skuteczne dbanie o Państwa interesy, elastyczne warunki współpracy.

Naszym ATUTEM jest 12-letnie doświadczenie zawodowe, rzetelność, profesjonalizm naszych 24 pracowników, skuteczność działań oraz indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy.

Znajdujemy w 3 lokalizacjach:

47-220 Kędzierzyn Koźle ul. Wojska Polskiego 1
44-100 Gliwice ul. Toszecka 101 lok 114
47-320 Gogolin ul. Malińska 1

Zapraszamy do współpracy!
www.prosperita24.pl