Dlaczego my?

DLACZEGO PROSPERITA?

DOŚWIADCZENIE

Działamy na rynku od 2007, obsługując firmy z sektorów produkcji, przemysłu orz usług. Aktualnie obsługujemy ponas 250 podmiotów gospodarczych.
Jesteśmy Koncesjonowanym Biurem rachunkowym. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacji nr 25929/01

DOSTĘPNOŚĆ

Posiadamy trzy odziały biura rachunkowego PROSPERITA. Działamy na terenie Kędzierzyna-Koźla, Gliwic i Gogolina. mobilnie działamy na terenie całego śląska i opolszczyzny.

DOJAZD DO KLIENTA

W razie potrzeby – dojeżdżamy do Państwa firmy. Wystarczy skontaktować się i umówić dogodny termin (również po godzinach działania firmy).

INDYWIDUALNA OPIEKA

Mają Państwo do dyspozycji przydzieloną jedną doświadczoną księgową, która świetnie poradzi sobie również w języku niemieckim.

FIRMY ZAGRANICZNE

Oferujemy pełne wsparcie firmom wchodzącym na polski rynek. Pomagamy rozpocząć i zorganizować działalność w Polsce. Rozliczamy dochodu uzyskane za granicą.

PROGRAM RABATOWY

Oferujemy 50% zniżki na pierwszy miesiąc współpracy.
Jeśli polecisz nasze usługi innej firmie, a my podpiszemy z nią umowę – otrzymasz od nas rabat na usługę księgową w wysokości 50% pierwszej opłaty wniesionej przez tę firmę.

NADZÓR KSIĘGOWY

Oferujemy kontrolę formalno-rachunkową dowodów księgowych, weryfikujemy poprawność wprowadzonych zapisów. pomagamy przygotować dokumentacje, takie jak deklaracje, czy sprawozdania finansowe.

WIRTUALNE BIURO

Umożliwiamy zmniejszenie kosztów prowadzenia firmy. Dzięki nam Klient może zrezygnować z wynajmu lokalu i zatrudnienia pracowników biurowych.