Biuro rachunkowe Kędzierzyn koźle

Zapraszamy do naszego biura rachunkowego znajdującego się w Kędzierzynie-Koźlu. Mieści się tam jeden z oddziałów naszej firmy. Do współpracy zachęcamy nie tylko klientów prowadzących działalność w Kędzierzynie-Koźlu, ale i okolicznych miejscowościach, jakich jak Prudnik czy Racibórz. Dzieli je niewielka odległość, dzięki czemu klienci mogą wygodnie dojechać do naszej siedziby, między innymi w celu dostarczenia nam dokumentów czy uzyskania szczegółowych informacji o nadchodzących zmianach w prawie podatkowym. Nasze usługi świadczymy również mobilnie. Jeśli preferujesz spotkania w Twojej firmie, bez problemu dojdziemy na miejsce po wcześniejszym umówieniu terminu.

Oferta oddziału naszego biura rachunkowego

W biurze rachunkowym w Kędzierzynie-Koźlu świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na pełną obsługę ich firmy – od momentu jej założenia, przez sporządzanie cyklicznych rozliczeń, aż po ewentualne przekształcenie formy prawnej. Zapraszamy do współpracy zarówno obecnych przedsiębiorców, jak i osoby, które dopiero chcą otworzyć swój biznes. Zajmujemy się między innymi zakładaniem firm. W ramach tej usługi dobieramy odpowiednią formę prawną dla Twojej działalności czy najkorzystniejszą formę opodatkowania oraz określamy przedmiot działalności. Wypełniamy także stosowne dokumenty i krok po kroku przeprowadzamy przez proces rejestracji działalności. Dzięki naszemu doświadczeniu wszystko przebiega sprawnie i bez komplikacji, a nasz klient może ruszyć z biznesem ze spokojną głową.

W ramach obsługi przedsiębiorstw zajmujemy się przede wszystkim bieżącym ich rozliczaniem. W tym celu prowadzimy między innymi ewidencję VAT, przygotowujemy rozliczenia do ZUS-u, obliczamy wysokość zaliczek na podatek dochodowy czy reprezentujemy firmę w kontaktach z instytucjami, na przykład Urzędem Skarbowym. Oczywiście rozliczenia są dostosowane do wybranej formy opodatkowania. Może być to Książka Przychodów i Rozchodów, podatek liniowy, ryczałt ewidencjonowany lub karta podatkowa. Świadczymy także dodatkowe usługi, między innymi z zakresu przekształcenia spółek czy ich likwidacji. Nasi klienci mogą więc na nas liczyć w każdej sytuacji.

Postaw na profesjonalną księgowość

Doskonale wiemy o tym, że sprawy księgowe mogą przytłoczyć przedsiębiorców. Z tego też względu oferujemy naszym klientom profesjonalną księgowość. Zaletą naszego biura rachunkowego w Kędzierzynie-Koźlu jest nie tylko bogaty wachlarz świadczonych usług, ale przede wszystkim kadra doświadczonych księgowych. Każda pracująca u nas księgowa ma odpowiednie kwalifikacje potwierdzone certyfikatami. Stawiamy na wykwalifikowanych pracowników, dla których księgowość jest nie tylko pracą, ale też pasją. Wiemy, że dobra księgowa to ta, która stale podnosi swoje kompetencje i się rozwija, dlatego inwestujemy w rozwój naszej kadry. Uczestniczymy w branżowych szkoleniach i na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę z zakresu prawa. Dzięki temu możemy świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura rachunkowego w Kędzierzynie-Koźlu i skorzystania z naszych usług!