Załóż wirtualne biuro i korzystaj z naszej infrastruktury technicznej

Załóż wirtualne biuro i korzystaj z naszej infrastruktury technicznej
Wirtualne Biuro Prosperita – to usługa, która polega na outsourcingu obsługi biurowej oraz możliwość korzystania z naszej infrastruktury technicznej.

Bez względu, czy prowadzisz małą firmę, czy duże przedsiębiorstwo, warto byś właściwie zarządzał finansami i gdzie można optymalizował koszty. Najem lokalu pod biura, prowadzenie sekretariatu, zakup wyposażenia i urządzeń – wymagają sporych nakładów finansowych.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na redukcję kosztów jest skorzystanie z usług wirtualnego biura.
Usługa jest dedykowana dla firm, które swoją działalność realizują w różnych miejscach.

Z rozwiązań oferowanych przez wirtualne biuro, korzystają przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Małe firmy zwykle nie chcą lub nawet oficjalnie prowadzić działalności np. w miejscu zamieszkania właściciela lub wspólnika. W celu uniknięcia wysokich kosztów organizacji własnej siedziby i problemów prawno-podatkowych związanych z prowadzeniem działalności w domu, decydują się one właśnie na wirtualne biuro. W rezultacie, rozwiązanie to jest idealne, jeśli profil działalności nie zakłada konieczności wykonywania konkretnych czynności przez grupę osób w konkretnym miejscu.

Są pewne branże, które szczególnie cenią sobie usługi e-biura – chociażby małe firmy IT, e-commerce, czy agencje reklamowe.

W ramach naszej oferty udostępniamy adres w celu rejestracji siedziby firmy:
44-100 Gliwice ul. Toszecka 101 lok 114,
47-320 Gogolin, ul. Malińska 1,
47-220 Kędzierzyn-Koźle ul. Wojska Polskiego 1.

Oferujemy pełną obsługę korespondencji (w tym skanowanie listów i przesyłanie na e-mail), przyjmowanie przesyłek poleconych i drobnych paczek oraz możliwość wynajęcia sali konferencyjnej.

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz do nas lub zadzwoń!
Tel. 797 797 929
www.prosperita24.eu/oferta/wirtualne-biuro/